«Наш край» у Сновській міськраді підтримав рішення щодо наповнення бюджету 2018 року

09.06.17

Фракція «Наш край» у Сновській міській раді під час чергової сесії підтримала усі рішення, спрямовані на розвиток громади.

Як повідомила депутат Сновської міськради від партії «Наш краю» Анжеліка Клименко, на сесії депутати розглянути більше 10 питань. Серед них – встановлення ставки єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб, ставки податку на нерухоме майно.

«Визначення місцевих податків і зборів є надзвичайно важливим питанням, адже від нього залежить наповнення місцевого бюджету, а відтак, можливості повноцінного розвитку громади», – підкреслила Анжеліка Клименко.

Одночасно міська рада, у тому числі представники «Нашого краю», надали пільги зі сплати податку на нерухомість релігійним організаціям та громадянам на господарські присадибні будівлі (хліви, літні кухні, майстерні, погреби, навіси, котельні тощо).

Водночас, депутати «Нашого краю» не підтримали рішення про звільнення від сплати пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури, оскільки це впливатиме на наповнення місцевого бюджету.

Під час сесії порушувалося питання необхідності благоустрою Сновська, особливо, центральної частини. У разі його розгляду на одній із наступних сесій, депутати «Нашого краю» підтримуватимуть це рішення.

Анжеліка Клименко зазначила, що «Наш край» у Сновській міськраді наполегливо працює над виконанням своєї передвиборчої програми.