«Наш край» у складі делегації Новоград-Волинської громади відвідав бійців ООС

08.12.21oss - «Наш край» у складі делегації Новоград-Волинської громади відвідав бійців ООС

Напередодні Дня збройних сил України делегація Новоград-Волинської громади відвідала військовослужбовців 30-ої ОМБр, які боронять нашу країну у зоні проведення ООС. До складу делегації увійшли також партійці «Нашого краю» Дмитро Рудницький та Віталій Якубов.

Такі поїздки до воїнів-земляків уже стали традиційними  для Дмитра Рудницького, Віталія Якубова та багатьох інших представників партії «Наш край». Адже з перших днів військової операції вони завжди на зв’язку з військовими, постійно допомагають та підтримують, а для Віталія Якубова, котрий свого часу очолював 30-ту ОМБр, – це справа честі.

Тож і нині, коли збройні сили України відзначають 30-ту річницю з дня формування, вони не могли не привітати захисників особисто.

Підтримку і співпрацю з партійцями «Нашого краю» військові цінують і на знак вдячності вручили гостям з рідного краю відзнаки.

«За роки роботи в органах місцевого самоврядування ніколи не хотів, щоб мене нагороджували, і просив цього не робити. А от цією відзнакою, врученою особисто головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним, я пишаюсь», –  зазначив Дмитро Рудницький.