«Наш край» у Семенівській ОТГ підтримав проекти розвитку громад

23.03.18

Депутати від політичної партії «Наш край» у Семенівській міській раді на черговій сесії підтримали Програму соціально-економічного розвитку Семенівської ОТГ на 2018 рік. Про це повідомив секретар Семенівської міської ради Олексій Желтобрюх, обраний від «Нашого краю».

За його словами, документ передбачає поліпшення якості життя у громаді.

«Документ включає низку проектів, над якими ми будемо працювати цього року і які фінансуватимемо з місцевого бюджету та інших джерел. Зокрема, йдеться про реконструкцію системи водопостачання у місті Семенівка, відновлення вуличного освітлення у селах громади», – зазначив Олексій Желтобрюх.

Він підкреслив, що депутати також схвалили звернення до центральних органів влади, Чернігівської обласної ради та ОДА щодо недопущення закриття сільських поштових відділень, оскільки проект, що пропонується, викликає багато питань і є джерелом соціальної напруги у селах.

«Під час проведення загальних зборів громадян та, враховуючи численні звернення жителів сільської місцевості, таке реформування поштової системи призведе до скорочення поштових відділень, звільнення працівників, створить незручності в отриманні пенсій, кореспонденцій, преси», – наголошується у тексті документу.

Крім того, на сесії Семенівської міської ради затверджено програми щодо безпеки і профілактики правопорушень, розвитку фізичної культури і спорту в громаді тощо.