«Наш край» у Новгороді-Сіверському відстоює збереження місцевої лікарні

20.03.18

Депутати фракції «Наш край» у Новгород-Сіверській районній раді виступили за збереження районної лікарні та її фінансування з міського та районного бюджетів, аби не допустити скорочення у закладі. Про це повідомила депутат районної ради від “Нашого краю” Віра Бондаренко.

За її словами, лікарня зараз фінансується за рахунок субвенції із районного бюджету. Однак населення міста становить 13 тис. мешканців і стільки ж жителів району.

«Всі – і жителі Новгород-Сіверського, і району –  користуються послугами райлікарні, тому й фінансування має бути, як із районного бюджету, так і міського», – пояснила Віра Бондаренко.

Також вона підкреслила, що за рахунок коштів районного бюджету була придбана квартира для лікаря-хірурга, ще одну квартиру обіцяло купити місто, аби забезпечити житлом ще одного спеціаліста.

«Якщо міська влада не виконає своїх обіцянок, то Новгород-Сіверська районна лікарня просто втратить фахівця», – сказала депутат від «Нашого краю».

Крім того, в сесійній залі було заслухано депутатський запит керівника фракції «Наш край» у районній раді Сергія Пунтуса щодо ремонту обласної автомобільної дороги загального користування місцевого значення Будо-Вороб’ївська – Полюшкине. Запит був підтриманий депутатами в залі та направлений до управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації.