“Наш край” у Носівці підтримав районний центр медико-санітарної допомоги

14.07.20

Депутати Носівської міської ради, де більшість становлять представники партії «Наш край» фінансово підтримали районний центр медико-санітарної допомоги. Як повідомила секретар Носівської міської ради  Людмила Недолуга (обрана від «Нашого краю»), відповідне рішення схвалено під час чергової сесії міської ради.

За її словами, потреба у впровадженні програми фінансової підтримки виникла через необхідність ефективного фінансування розвитку системи охорони здоров`я за стандартами надання первинної медичної і невідкладної медичної допомоги жителям Носівської ОТГ.

«Враховуючи складну епідемічну ситуацію, що склалася в Україні в умовах поширення коронавірусної інфекції COVID-19, виникла потреба у фінансовій підтримці первинної медицини на території Носівської ОТГ», – пояснила Людмила Недолуга.

Депутати затвердили  програму фінансової підтримки КНП «Носівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Носівської районної ради на 2020 рік.

«Фінансовому управлінню міської ради передбачити кошти на реалізацію програми, виходячи з реальних можливостей бюджету громади», – говориться у тексті документу. Загалом цього року на підтримку первинної ланки медичної допомоги планується спрямувати понад 1 млн грн коштів міського бюджету.

На території Носівської ОТГ функціонують Носівська міська і Володьководівицька сільська лікарські амбулаторіі загальної практики сімейної медицини, а також пункти здоров’я у п’яти селах. Штат Носівського районного центру ПМСД налічує 72 працівники, у тому числі 17 лікарів та 28 середніх медичних працівників.