«Наш край» у Носівській ОТГ подбав про медицину

12.04.18

Фракція «Наш край» у Носівській міській раді підтримала низку питань щодо поліпшення якості надання медичних послуг в об’єднаній територіальній громаді. Відповідні рішення прийнято під час чергової сесії міської ради, повідомила керівник фракції Катерина Ландар.

За її словами, під час сесії, зокрема, виділено кошти у сумі 100 тис. грн на закупівлю комп’ютерного обладнання для лікарів первинної ланки надання медичної допомоги, що особливо актуально у процесі реформування «первинки» та укладання пацієнтами декларацій із сімейними лікарями.

Крім того, міська рада виділила кошти на закупівлю знеболювальних препаратів для онкологічних хворих у громаді, а також придбання засобів гігієни для догляду за дітьми-інвалідами.

«Ці питання надзвичайно важливі для жителів громади, а тому мають підтримку у всіх депутатів міської ради», – наголосила Катерина Ландар.

Також під час сесії депутати розглянули низку бюджетних, земельних та інших важливих для громади питань.

Як повідомлялося раніше, торік у Носівській ОТГ для зручності людей, які живуть у віддаленому мікрорайоні Носівки, завершено ремонт приміщення оздоровчого пункту. Крім того, за підтримки благодійників вдалося відремонтувати приміщення харчоблоку районної лікарні, а для первинної ланки галузі охорони здоров’я придбано автомобіль.