На Чернігівщині «Наш край» підтримав рішення, що сприятимуть розвитку громади

08.06.17unnamed 3 - На Чернігівщині «Наш край» підтримав рішення, що сприятимуть розвитку громади

Носівська міська рада, в якій більшість становлять депутати від «Нашого краю», під час чергової сесії схвалила низку рішень для розвитку об’єднаної територіальної громади. Про це повідомила секретар Носівської міської ради Людмила Недолуга.

За її словами, за підсумками п’яти місяців міський бюджет перевиконано та основні кошти спрямовано на благоустрій населених пунктів громади.

“Міський бюджет за підсумками 5 місяців має перевиконання, зокрема, надходження за цей період загального фонду бюджету складають 101,7 млн грн. За рішенням депутатів, кошти, насамперед, спрямовано на благоустрій населених пунктів громади, ремонт доріг, водогін, відновлення вуличного освітлення та ремонт школи у селі Володькова Дівиця», – зазначила Людмила Недолуга.

Вона додала, на сесії дискусійним стало питання про намагання Носівського цукрового заводу (входить до складу компанії «ІМК») розірвати договір оренди землі, де розташовані відстійники підприємства.

“Підприємство уклало договір оренди у 2010 році на 49 років, а зараз вирішило відмовитися від частини земель, що мають гіршу якість. Питання обговорювалося тривалий час і його затвердження означало б втрати для бюджету близько 700 тис. грн, а тому депутати «Нашого краю» його не підтримали», – розповіла секретар Носівської міської ради.

Також під час сесії внесено зміни до статутів дошкільних і навчальних закладів, що стосувалися запровадження контрактної форми роботи їх керівників.

“Ця норма має посилити конкуренцію, а відтак, стимулювати роботу керівників шкіл і дитсадків”, -впевнена Людмила Недолуга.

Крім того, депутати схвалили рішення про прийняття до комунальної власності двох музеїв у населених пунктах Володькова Дівиця та Козари. Виділили кошти на підтримку комунального підприємства «Носівка комунальна».

Людмила Недолуга підкреслила, що «Наш край» у Носівській міськраді працює над виконанням своєї передвиборної програми.