«Наш край» у Миколаївській міській раді ініціював проект з прокладання каналізації у центрі міста

27.03.19

4,7 мільйонів гривень з міського бюджету виділено для реалізації проекту по прокладанню каналізаційної мережі по вулицях Андрєєва, Чкалова, Дунаєва, Рюміна, Сінній. Проект було ініційовано депутатом Миколаївської міської ради від «Нашого краю» Сергієм Шульгачем, повідомляє прес-служба партії.

Як розповів Сергій Шульгач, більшість колишніх керівників міста мріяли про проведення каналізаційної мережі в цьому районі, але боялися  починати цю роботу. На думку Сергія Володимировича, благоустрій міста потрібно починати саме з таких робіт. А потім вже переходити до зовнішнього вигляду міста – асфальтового покриття та реконструкції фасадів.

«Це не просто проект з благоустрою. Це, перш за все, екологічний проект. У цьому мікрорайоні у майже 500 будівлях проживає понад дві тисячі жителів. Всі вони користуються вигрібними ямами. Ви уявляєте, що тут робиться в повітрі у спеку? Тепер у людей буде централізована каналізаційна система. Це стало можливо завдяки згуртованій роботі фракції «Наш край» у міській раді. Дякуємо колегам-депутатам, які підтримали нас і проголосували за виділення коштів з міського бюджету саме на цей проект», – розповів Сергій Шульгач.

Восени 2019 року реалізацію проекту по цьому мікрорайону буде завершено. А на черзі другий проект з прокладання каналізаційної системи – в районі заводу «Кристал», повідомили у прес-службі.