«Наш край» у Миколаєві закликає всіх депутатів розробити і затвердити Бюджетну резолюцію

30.10.17DSC 0551 - «Наш край» у Миколаєві закликає всіх депутатів розробити і затвердити Бюджетну резолюцію

Депутати Миколаївської міської ради від «Нашого краю» вважають за необхідне в найкоротші терміни повернутися до питання прийняття Бюджетної резолюції, яка б визначала основні напрямки бюджетної політики міста. Про це повідомив депутат Миколаївської міської ради від «Нашого краю» Сергій Кантор.

За його словами, новий документ дозволить більш ефективно витрачати бюджетні кошти.

«Спільна розробка і прийняття такого документа дозволить міській раді забезпечити прогнозований і збалансований бюджетний процес, визначити довгострокові пріоритетні напрямки розвитку міського господарства і більш ефективно витрачати бюджетні кошти», – упевнений депутат.

Сергій Кантор нагадав, що ініціатива розробки і прийняття Бюджетної резолюції була озвучена ще рік тому, але документ так і не був прийнятий.

«Якщо і в цьому році не буде прийнятий документ, який визначає бюджетну політику Миколаєва, міський бюджет на 2018 рік буде внесений на розгляд без пріоритетів і без ключових напрямків розвитку. Такий підхід, вкотре, не дозволить ефективно витрачати, перш за все, бюджет розвитку», – зазначив Сергій Кантор.

Він переконаний, міська рада не може працювати без пріоритетів і чіткого планування своєї діяльності і закликав всіх не зволікати з розробкою Бюджетної резолюції.

«Господарський орган, а міська рада саме таким і є, не може працювати без пріоритетів і чіткого планування своєї діяльності. Основою для будь-якого органу місцевого самоврядування повинні бути короткострокове і довгострокове перспективне планування. Тільки так можливо забезпечити стабільне і прогнозоване розвиток, як окремих галузей міського господарства, так і міста в цілому. Закликаю всіх не зволікати з розробкою документа і прийняти резолюцію на найближчій сесії міськради», – підсумував Сергій Кантор.