«Наш край» у Городнянській ОТГ висадив декоративну алею

23.04.18Blagoustriy 2 - «Наш край» у Городнянській ОТГ висадив декоративну алею

Депутати й активісти «Нашого краю» провели благоустрій території навколо місцевого храму Різдва Пресвятої Богородиці у селі Дібрівне (Городнянська ОТГ) та висадили там декоративну алею у День довкілля, що відзначався 21 квітня. Про це повідомив керівник “Нашого краю” у Городнянській міській раді Ігор Романенко.

За його словами, “Наш край” завжди дбає про благоустрій громад.

“До нас звернулися з пропозицією впорядкувати територію біля храму, і ми з радістю відгукнулися. Важливо дбати не тільки про розвиток, благоустрій та озеленення центру об’єднаної територіальної громади, а й усіх населених пунктів ОТГ”, – наголосив Ігор Романенко.

Він додав, усі разом висадили понад 50 вічнозелених рослин.

«Це такі види, як ялівець козацький, ялівець звичайний пірамідальний, магонія подуболиста. Ці рослини вирощені у центрі декоративного рослинництва і садівництва, вони щеплені й адаптовані до наших кліматичних умов, а тому будуть зеленою окрасою території навколо церкви», – зазначив Ігор Романенко.

Він нагадав, що у Городні «Наш край» ініціював відновлення дендропарку у Городні, а також виготовлення проектно-кошторисної документації щодо оновлення центрального парку міста.

«Ми прагнемо, аби всі населені пункти Городнянської ОТГ були привабливими й ошатними», – наголосив Ігор Романенко.