“Наш край” у Городні озвучив перспективи розвитку ОТГ

12.12.17

Баченням перспектив розвитку майбутньої територіальної громади поділились на зустрічі у Городні  кандидати у депутати до міської ради ОТГ від “Нашого краю”. Про це повідомив Ігор Романенко, який очолює список “Нашого краю” до Городнянської міськради ОТГ.

За його словами, одним із пріорітетів він вважає створення робочих місць у громаді.

“Насамперед нові робочі місця мають з’явитись у сфері сільгоспвиробництва зі спеціалізацією на виробництві екологічних продуктів. Перспективним варто розглядати вирощування ягід, з подальшим їх експортуванням”, – зазначив він.

Він переконаний, не можна обійти у громаді застосування альтернативних і відновлювальних джерел енергії.

“На території колишнього аеродрому в Городні можна розмістити комплекс сонячних батарей. До речі, попередні перемовини з цього питання вже були. Це важливе питання для ОТГ, по-перше, з точки зору енергетичної самостійності громади, а по-друге, створення нових робочих місць», – підкреслив кандидат у депутати міськради ОТГ.

Загалом він позитивно оцінює шанси «Нашого краю» на виборах в ОТГ 24 грудня.

«Наша команда об’єднує людей різних сфер діяльності, і кожен з них є професіоналом своєї справи. Це підприємці, педагоги, лікарі, управлінці, представники місцевого самоврядування тощо. А отже, актуальні питання у міській раді ми зможемо вирішувати з професійним підходом», – підсумував  він.

Як відомо, на виборах в ОТГ 24 грудня “Нашого край” у Чернігівській області висунув 68 кандидатів у депутати.