«Наш край» у Чуднові на Житомирщині долучився до урочистостей з нагоди Дня Соборності України

24.01.22den sobornosti chudniv - «Наш край» у Чуднові на Житомирщині долучився до урочистостей з нагоди Дня Соборності України

У Чуднові в День Соборності та Свободи України місцеві жителі поклали квіти та утворили живий ланцюг єдності. До урочистої церемонії долучились і представники «Нашого краю».

У Чуднові представники «Нашого краю»: керівництво громади, старости, а також працівники культури та громадськості взяли участь в  урочистій церемонії та поклали  квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Учасники заходу долучилися до міської акції «У єдності – сила народу», утворили  живий ланцюг.

День Соборності України – офіційне національне свято, яке відзначається на честь Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в 1919 році.

Також роком раніше було проголошено незалежність УНР.

Понад 100 років тому, а саме 22 січня 1919 року, дві українські республіки – УНР та ЗУНР стали однією державою. В наші дні це свято має важливе  значення для кожного громадянина України.

Свято має величезне значення у сучасних реаліях відсічі російській агресії на сході України. День Соборності ще раз нагадує нам, що Україна – велика та неподільна держава, а Крим, Донецьк та Луганськ є її невіддільними частинами.