«Наш край» у Чернігові вимагає змін до програми створення та підтримки ОСББ

21.06.17

У Чернігові фракція «Нашого краю» вимагає внести зміни до Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки. Про це повідомив керівник фракції «Нашого краю» у Чернігівській міській раді Олександр Соколов.

За його словами, відповідний пакет документів передано міському голові для включення у порядок денний сесії, що відбудеться 29 червня.

Олександр Соколов підкреслив, що зміни запропоновані на основі численних звернень громадян та аналізу діяльності ОСББ у місті Чернігові.

«Основні зміни стосуються, по-перше, зростання майже удвічі фінансового забезпечення цієї програми, що дозволить збільшити обсяг виконаних робіт щодо утеплення будинків, заміни застарілих систем водопостачання і водовідведення, енергозбереження тощо. По-друге, у запропонованих змінах визначені терміни розгляду документів і укладання договорів, що посилить організаційно-управлінську взаємодію та відповідальність сторін», – зазначив Олександр Соколов.

Він додав, що пропонується збільшити загальний обсяг фінансових ресурсів програми.

“Зокрема, пропонується збільшити загальний обсяг фінансових ресурсів програми до 44 млн. 360 тис. грн, у тому числі у 2017 році – 15 млн грн (12 млн грн з міського бюджету та 3 млн грн – співфінансування ОСББ (ЖБК)”, – наголосив Олександр Соколов.

Він переконаний, реалізація програми сприятиме створення нових ОСББ та виникненню конкурентного середовища.

“Реалізація програми у новій редакції сприятиме створенню нових ОСББ в обласному центрі Чернігівщини, виникненню конкурентного середовища та функціонуванню на території міста підприємств різних форм власності, що надають житлово-комунальні послуги”, – підсумував Олександр Соколов.