«Наш край» у Чернігові вшанував учасників бойових дій на території інших держав

15.02.18DSC 1405 - «Наш край» у Чернігові  вшанував учасників бойових дій на території інших держав

DSC 1398 300x199 - «Наш край» у Чернігові  вшанував учасників бойових дій на території інших державДнем закінчення війни назвав 15 лютого керівник фракції  “Наш край” у Чернігівській міськраді Олександр Соколов. Про це він сказав на заходах із нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ої річниці виведення військ з Афганістану.

За його словами, ця дата пам’ятна для всіх нас, оскільки 29 років тому закінчилась війна.

“Дата пам’ятна для всіх нас. 29 років тому закінчилась війна, 28 років у Чернігові стоїть пам’ятник, збудований на кошти мешканців міста. Пам’ять та надія приводять нас сюди”, -зазначив Олександр Соколов.

Він зауважив, що обласна організація Української спілки Ветеранів Афганістану упродовж усіх років дбає про свої побратимів.

“На війні в Афганістані загинуло 118 уродженців Чернігівщини, двоє вважаються зниклими безвісти, ще двоє афганців загинуло під час бойових дій у зоні АТО. Обласна організація УСВА упродовж усіх років своєї діяльності дбає про соціальний захист побратимів, медичне забезпечення, поліпшення житлових умов, тощо”, – наголосив він.

Нагадаємо, сьогодні у Чернігові відбулись заходи із нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ої річниці виведення військ з Афганістану.