«Наш край» у Чернігові урочисто нагородив переможців акції «Солодка годівниця»

15.02.22nagorodzhennya chernigiv - «Наш край» у Чернігові урочисто нагородив переможців акції «Солодка годівниця»

Учорашній святковий день став особливо радісним для трьох дітлахів з Чернігівщини: переможцям акції «Солодка годівниця» від «Нашого краю» подарували смартфони. На вручення зібралися родини із Чернігова, Козельця та Холмів. А призами учасників нагородили народний депутат України, лідер команди «Нашого краю» на Чернігівщині Борис Приходько, голова фракції «Нашого краю» в Чернігівській обласній раді Сергій Баришовець та депутат Чернігівської облради від «Нашого краю» Юрій Музика.

На заході панувала тепла, родинна атмосфера. Дітлахи з нетерпінням очікували на вручення. А після того, як переможці отримали свої призи, відбулося чаювання зі смаколиками та душевні розмови. Учасники познайомилися між собою та з організаторами акції, розповідали, чи вірили в перемогу та які емоції відчули, коли дізналися про виграш смартфону.

«Було дуже приємно поспілкуватися з дітлахами та їхніми родинами. Діти – це такі потужні джерела позитиву, які змушують постійно посміхатися. Вони розповідали, як вішали годівнички, робили фото та пости, як збирали лайки, як чекали на результати і які у них були емоції від перемоги. Дітвора розповідала, що й надалі наповнює годівнички зерном для пташок, і це надзвичайно приємно, адже метою нашої акції було, насамперед, навчити малечу робити добрі справи і турбуватися про тих, хто цього потребує», – поділився враженнями народний депутат України Борис Приходько.