“Наш край” у Чернігові підтримав міжнародні змагання з самбо

27.02.19Sambo 24.02 - “Наш край” у Чернігові підтримав міжнародні змагання з самбо

Міжнародний турнір із самбо у пам’ять про земляка, майстра спорту СРСР Станіслава Стасюка пройшов у Чернігові. Проведення змагань, що зібрали спортсменів з України та Білорусі, підтримав місцевий осередок політичної партії «Наш край».

У Чернігівській обласній федерації самбо планують зробити цей турнір традиційним. Адже, на думку голови федерації Петра Пекура, важливо пам’ятати про досягнення ветеранів спорту та їхній внесок у розвиток єдиноборств на Чернігівщині.

«Щоб була пам’ять про спортсменів, про ветеранів. І щоб діти пам’ятали, що з повагою ставляться до тих людей, до ветеранів, які займались, займаються», – наголосив Петро Пекур.

Привітав учасників змагань депутат міської ради від партії «Наш край» Віктор Бистров. Він наголосив на необхідності підтримки спорту та розбудови відповідної інфраструктури у місті.

«Все ж таки місто потребує побудови нового Палацу спорту. Тому що тих площ, на яких ми займаємось по різних куточках міста, не вистачає. І дітей ми бачимо дуже багато, дуже багато спортсменів, батьки залюбки приходили б. Треба побудувати Палац спорту у Чернігові», – підкреслив Віктор Бистров.

Під час турніру всіх учасників змагань і гостей розважали представники танцювальних клубів міста. А після змагань переможці у різних вагових категоріях отримали почесні грамоти та нагороди.