“Наш край» у Чернігові не голосував за збільшення вартості проекту зі спорудження пункту для безпритульних тварин

30.06.17

Депутати від “Нашого краю” на Чернігівщині не підтримали чергове збільшення вартості проекту зі спорудження тимчасового пункту утримання безпритульних тварин із 3 млн грн до 10 млн грн. Про це повідомляє Чернігівська прес-служба “Нашого краю”, коментуючи підсумки 21-ої сесії Чернігівської міськради.

Як повідомляють у прес-службі, депутати назвали таке витрачання коштів бюджету непрофесійним та безповідальним.

“Збільшення вартості притулку для тварин розглядалося на сесії вже втретє: спочатку вартість проекту була 3 млн грн, потім 6 млн грн, а зараз майже 10 млн грн. Заступник начальника управління ЖКГ міськради пояснив, що зростання кошторису відбулося через збільшення необхідності придбання обладнання, адже передбачається, що у притулку для тварин будуть дві операційні, рентгентапарат, УЗД-апарат тощо”, – йдеться у повідомленні.

За словами депутата від “Нашого краю”, головного лікаря дитячої поліклініки Ганни Якубової, не кожна лікарня має дві операційні.

«Я не хочу, щоб собаки були в кращих умовах, аніж діти”, – наголосила вона.

Її позицію підтримав і депутат від «Нашого краю» Володимир Коваленко.

«Хочеться, аби депутати співчували не тільки собакам, а й дітям», – зазначив він.

Також на сесії обрали секретаря міська ради. Ним став депутат від “Нашого краю” Максим Черненок. Підтримав «Наш край» рішення міськради щодо звернення до обласної ради про передання у комунальну власність міста з державної двох земельних ділянок поблизу Березового гаю, які мають увійти до складу майбутнього парку та голосували за створення парку.