“Наш край” у Чернігівській облраді підтримав програму забезпечення житлом учасників АТО

15.05.20

Програму забезпечення житлом учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб, у Чернігівській області на 2020-2022 роки схвалено під час чергової сесії Чернігівської обласної ради. Про це повідомила керівниця фракції “Наш край” в облраді Ольга Чередник.

За її словами, актуальність розроблення і прийняття цієї програми зумовлена необхідністю повноцінної інтеграції внутрішньо переміщених осіб до приймаючих громад та поступового, соціально ефективного розв’язання проблеми забезпечення житлом осіб, з числа учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб, які потребують поліпшення житлових умов.

“У загальному переліку питань сесії це дуже важлива програма, тому ми її підтримали і сподіваємося, що завдяки її реалізації родини поліпшать свої житлові умови”, – прокоментувала Ольга Чередник.

За офіційними даними, за місцем проживання на квартирному обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов, в Чернігівській області перебувають 532 учасники антитерористичної операції.  Також на даний час районними органами соціального захисту населенняобласті обліковано 7329 внутрішньо переміщених осіб (понад 5000 сімей). Найбільше внутрішньо переміщених осіб проживає у Чернігові (35%), найменше – у Талалаївському районі (1%).