«Наш край» у Чернігівській облраді налаштований на конструктивну співпрацю у рамках закону

05.01.21

Представники політичної фракції «Наш край» у Чернігівській облраді налаштовані на конструктивну співпрацю у рамках закону з представниками інших політичних сил задля подолання кризи, що наразі склалася в облраді. Про це заявив керівник фракції, голова обласного осередку «Нашого краю» Сергій Баришовець.

За його словами, у перший робочий день нового року представники п’яти фракцій облради зустрілися з головою ОДА Анною Коваленко. Шкода, що представники ще трьох політичних сил, які сформували більшість в обласній раді, проігнорували запрошення. Дивно виглядає сьогоднішня заява керівництва обласної ради про необхідність конструктивного діалогу і ніби демонстративна відмова брати у ньому участь. «Тому попередні публічні заяви керівництва облради виглядають, на жаль, як чергова незацікавленість у злагодженій і законній роботі усіх політичних сил Чернігівської обласної ради», – прокоментував керівник фракції «Наш край». Він не виключає, що для представників так званої коаліції облради «турбота» про область насправді полягає у захисті власних інтересів і здобутті високих посад.

Як повідомлялося раніше, «Наш край» заявляв про порушення регламенту і законодавства під час обрання керівного складу обласної ради на першій сесії. Другу сесію облради також намагалися провести з порушенням необхідних термінів і регламенту. Засідання уже не відбулося двічі через відсутність кворуму.