“Наш край” у Чернігівській міськраді підтримав рішення щодо розвитку міста

24.06.2124.06 novost sesiya chernigiv - "Наш край" у Чернігівській міськраді підтримав рішення щодо розвитку міста

Депутати Чернігівської міської ради від фракції «Наш край» на сесії підтримали рішення, що сприяють розвитку міста й відповідають інтересам чернігівців. Про це повідомив керівник фракції Олександр Луценко.

Так, зокрема, депутати фракції підтримали рішення про утворення Чернігівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Новий заклад вирішили створити на базі двох, які існували раніше – до ліквідації районів. Також депутати підтримали реорганізацію комунального некомерційного підприємства «Чернігівський міський стоматологічний центр», яка передбачає об’єднання дорослої і дитячої стоматологічних поліклінік.

«Сподіваємося, що об’єднання некомерційних підприємств чи утворення нових установ не позначиться на якості медичних та соціальних послуг у нашому місті. Будемо контролювати цей процес», – сказав Олександр Луценко.

У той же час, депутати «Нашого краю» не голосували за внесення змін та доповнення до Програми поліпшення екологічного стану міста Чернігова на 2021-2025 роки (в галузі житлово-комунального господарства), оскільки депутатам надали інформацію в узагальненому вигляді, без необхідних уточнень.