“Наш край” у Чернігівській міськраді домігся збільшення муніципальних виплат при народженні дитини

21.09.17

Фракція «Нашого краю» у Чернігівській міській раді домоглася збільшення розміру муніципальних виплат, які отримуватимуть родини із новонародженими дітьми в обласному центрі. Про це повідомляє Чернігівська прес-служба “Нашого краю”.

Запропонований на розгляд депутатів текст програми підтримки народжуваності у Чернігові на 2017-2022 роки містив положення про виплату допомоги на народження тільки третьої дитини у родині спочатку у розмірі 5 тис. грн, а потім був збільшений до 10 тис. грн, йдеться в повідомленні.

За ініціативою депутата від “Нашого краю” Володимира Коваленко, депутати прийняли рішення надавати кошти всім новонародженим, незалежно від того, яка дитина по рахунку у сім’ї – перша, друга чи третя.

“Прийнято рішення надавати допомогу при народженні всім дітям. Зокрема, при народженні першої дитини – 5 тис. грн, другої – 10 тис. грн, третьої – 20 тис. грн”, – повідомив Володимир Коваленко.

При цьому він підкреслив, що Кіптівська ОТГ на Чернігівщині виплачує за народження кожної дитини у громаді допомогу у розмірі 20 тис. грн.

За словами депутата від «Нашого краю» Віктора Бистрова, програму підтримки народжуваності у Чернігові прийняли ще десять років тому, але весь цей час не було фінансового ресурсу.

“10 років програма народжуваності не фінансувалась. Сьогодні місто має всі можливості виплачувати муніципальну допомогу усім родинам із новонародженими”, – зазначив Віктор Бистров.

Віктор Бистров зауважив, що Чернігів є чи не єдиним обласним центром, де запроваджено такі муніципальні виплати.

«Вже сьогодні батьки новонароджених можуть претендувати на допомогу, якщо хоча б один із батьків зареєстрований у Чернігові», – наголосив Віктор Бистров.