«Наш край» у Бахмацькій райраді виступив проти корупції

13.07.17

Фракція «Нашого краю» у Бахмацькій районній раді схвалила звернення до генпрокуратури щодо розслідування корупційних скандалів, пов’язаних із проведенням сумнівних тендерів у районі під час головування в райдержадміністрації Віктора Міщука, який сьогодні є головою райради. Про це повідомив керівник фракції Микола Іванюк.

За його словами, у зверненні депутати просять перевірити факти проведення непрозорих тендерів, за якими всі будівельні роботи віддавали одній фірмі – «Бахмачгазбудсервіс».

“Купувалося неякісне вугілля та вікна для бюджетних установ. Але найбільшою скандальною оборудкою є багатомільйонна реконструкція будинку культури”, -зазначив Микола Іванюк.

Він наголосив, фракція також підтримала соціальні питання, що сприятимуть розвитку місцевих громад.

“Депутати «Нашого краю» разом з колегами затвердили кілька цільових районних програм. Це, зокрема, програми забезпечення інвалідів і дітей-інвалідів технічними й іншими засобами на 2017 рік, забезпечення лікарів Бахмацького району службовим житлом на 2017 рік, соціального захисту окремих категорій громадян щодо проведення розрахунку за надання пільг на послуги зв’язку пільговим категоріям громадян на 2017 рік тощо”, -зазначив Микола Іванюк.