«Наш край» – це команда професіоналів, що працюють на благо жителів Донбасу, – Олег Недава

31.05.18photo 2018 05 31 13 30 20 - «Наш край» - це команда професіоналів, що працюють на благо жителів Донбасу, - Олег Недава

Командою професіоналів, що працює на благо жителів Донбасу назвав політичну партію «Наш край» народний депутат, лідер партії в Донецькій області Олег Недава на зустрічі з активом місцевих партійних організацій. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

Під час зустрічі Олег Недава зазначив, що тільки завдяки командній роботі, добрих справ і постійного контакту з виборцями партія отримала великий авторитет.

«Підтримка партії в регіоні зростає. Ми – єдина партія, яка пропонує позитивну і реалістичну програму розвитку Донецької області. Наші погляди поділяє більшість донеччан. Чому люди вірять в «Наш край» і голосують за нас на виборах? Тому що люди знають про наші справи, про виконану роботу не тільки напередодні виборчого процесу, а протягом всього часу. Ми – єдина команда, яка щодня всі свої зусилля і цілі направляє на поліпшення рівня життя наших земляків», – сказав він.

На заході підвели підсумки участі обласної організації ПП «Наш край» у виборчих процесах (вибори в Андріївській та Олександрівської ОТГ). Представники об’єднаних територіальних громад поділилися з присутніми своїм досвідом участі у виборчому процесі, розповіли про перемогу партії на виборах, про рівень довіри виборців і про подальшу роботу з формування успішних і процвітаючих громад, повідомляє прес-служба.