«Наш край» став на захист працівників заводу «Океан»

15.01.20

Фракція партії «Наш край» в Миколаївській обласній раді на чолі з Юрієм Кормишкін стали на захист працівників Миколаївського суднобудівного заводу «Океан» і мають намір звертатися до президента Володимиру Зеленському з вимогою припинити в Миколаївській області спроби рейдерства і тиску на підприємства.

«З ініціативи Офісу генпрокурора суд заарештував майно заводу «Океан». Під загрозою зриву французький контракт на 2,5 мільйона євро. Понад 600 заводчан знову залишаться без роботи. Тільки завод «Океан» начебто знову почав піднімати голову, заробив, як ось – арешт майна. Інакше, як цілеспрямованим рейдерством працюючих підприємств ситуацію на Миколаївщині назвати не можна», – заявляє голова фракції «Наш край» в Миколаївській обласній раді Юрій Кормишкін.

Він також зазначив, що ситуація з «Океаном» – не поодинокий випадок, тиску піддаються не тільки промислові підприємства, але великий бізнес в різних сферах, мале підприємництво.

«Наша заява про рейдерство і тиску обґрунтовані. Подібним неправомірним діям були піддані і деякі підприємства наших депутатів, в кінці минулого року з незрозумілими обшуками на своїх підприємствах зіткнувся і я», – йдеться в заяві.

У «Нашому краї» заявляють, що до захисту інтересів працівників заводу «Океан» будуть підключені не тільки депутати обласної ради, а й депутати Верховної Ради України, обрані від «Нашого краю».

«Наш край» не дозволить розвалити те, що будувалося роками. Перше, наша фракція винесе на найближчу сесію облради звернення до президента Володимира Зеленського з вимогою припинити свавілля в області і зупинити рейдерство. Друге, впевнені, народні депутати від партії «Наш край» направлять відповідні депутатські запити до президента і генпрокурора. Завод «Океан» і його більше 600 працівників не залишаться один на один зі свавіллям влади. Ми не допустимо цього!», – заявляють в «Нашому краї».

Також фракція «Наш край» в Миколаївській обласній раді розраховує на оперативну реакцію з боку голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександра Стадника і народних депутатів України, обраних від Миколаївщини.

«Відсутність реакції з боку депутатів Верховної Ради України, обраних від Миколаївщини та голови облдержадміністрації на кричущу ситуацію навколо заводу «Океан» насторожує. Щиро сподіваємося, що найближчим часом буде озвучена офіційна позиція і реакція з їхнього боку», – сказано в заяві.