«Наш край»: Сновська ОТГ отримала Стратегію розвитку

27.02.18

Фракція «Нашого краю» у Сновській міській раді під час чергової сесії підтримала Стратегію розвитку ОТГ на 2018-2024 роки. Про це повідомила депутат в “Нашого краю” Анжеліка Чумак.

За її словами, затверджений документ визначає цілі та пріоритети розвитку Сновської громади на період до 2024 року, проекти, спрямовані на структурні зміни в економіці та соціальній сфері, покрокове розв`язання наявних проблем.

«Головна мета Стратегічного плану – забезпечення сталого місцевого розвитку Сновської об’єднаної територіальної громади, позитивні зміни якості життя мешканців Сновської громади за рахунок осучаснення системи управління, підвищення конкурентоспроможності економіки, інвестиційної привабливості, ефективного використання ресурсів, узгодження інтересів влади, громади та бізнесу. Йдеться також про створення максимальної кількості робочих місць за рахунок реалізації переваг конкурентоспроможності громади, порівняно з іншими громадами. Це дуже важливе рішення, а тому депутати Сновської міськради, у тому числі представники «Нашого краю», голосували за нього одноголосно», – сказала Анжеліка Чумак.

Вона наголосила, наявність такого плану – одна з ключових умов надання громаді ґрантів, позик та залучення інвестицій.

“Стратегічний план є одним із інструментів залучення ресурсів для розвитку. Стратегія розвитку Сновської ОТГ розроблена за сприяння проекту «U-Lead» з Європою. Вона спирається на результати аналітичного дослідження соціально-економічного розвитку громади (виконано у грудні 2017 р. – січні 2018 р.) та на результати роботи робочої групи, що була утворена розпорядженням міського голови”, – підсумувала вона.