“Наш край” серед лідерів виборів в ОТГ в Центральній і Західній Україні: партія подякувала виборцям за підтримку

27.12.18

На виборах в ОТГ 23 грудня партія “Наш край” здобула 21 депутатський мандат. Це гідний результат, що демонструє довіру виборців та високий потенціал політичної сили на майбутнє.

Партія вкотре здобуває лідерські позиції на виборах в ОТГ.

“Центрвиборчком ще підраховує остаточні результати, однак за даними учасників  перегонів, “Наш край” здобув щонайменше 21 мандат. Це гідний результат. Партія  вкотре довела, що перебуває на вістрі соціальних і політичних процесів в країні,  громадяни їй довіряють. Це дає надію “Нашому краю” дивитися в майбутнє з оптимізмом”, — йдеться у заяві партії.

Ці вибори стали для “Нашого краю” знаковими.

Вперше в історії України в 10 південних та східних областях вибори були перенесені через воєнний стан. Це важливі для “Нашого краю” регіони, де партія традиційно здобуває високий результат. Тим не менше “Наш край” і цього разу увійшов до трійки переможців виборів в ОТГ в Черкаській та Чернівецькій областях. Тобто нас підтримують і в Центральній, і в Західній Україні. Це красномовно свідчить, що засади “Нашого краю” близькі жителям усіх регіонів країни. “Наш край” — партія, що об’єднує Україну.

Нагадаємо, 23 грудня відбулися вибори місцевих голів та депутатів у 78 новостворених об’єднаних територіальних громадах. Вибори охопили 13 областей країни. У 10 прикордонних областях вибори перенесли на невизначений термін через дію правового режиму воєнного стану. Загалом, після минулих виборів в Україні діятимуть 805 ОТГ. Із 2015 року, від початку реформи децентралізації, “Наш край” посідає третє місце на виборах голів ОТГ, поступаючись лише “Блоку Петра Порошенка “Солідарність” та “Батьківщині”.