«Наш край» розробляє власну програму впровадження альтернативних видів опалення для бюджетних установ, – Кормишкін

31.08.18IMG 8619 - «Наш край» розробляє власну програму впровадження альтернативних видів опалення для бюджетних установ, - Кормишкін

«Наш край» в Миколаївській області приступив до розробки власного проекту програми впровадження альтернативних видів опалення для бюджетних установ області. Про це розповів голова обласної організації Юрій Кормишкін.

Він зазначив, що в рамках цього проекту вже був запущений експеримент на базі Снігурівської центральної районної лікарні, де в результаті установки котла на пеллетах вдалося заощадити 2 мільйони гривень бюджетних коштів за один опалювальний сезон.

«Наша партія працює над новим проектом, який може істотно поліпшити і спростити життя українцям. Кожен район може економити мільйони бюджетних коштів, завдяки переведенню своїх основних соціальних об’єктів на альтернативні джерела опалення, які сьогодні є оптимальним співвідношенням економічної рентабельності і теплотворної здатності. Приклад Снігурівської лікарні та 2 млн грн зекономлених бюджетних коштів показали, що впровадження таких технологій дозволить позбутись енергозалежності від вугілля і газу», – розповів Юрій Кормишкін.

Крім того, Юрій Кормишкін зазначив, що в 2018 році були впроваджені аналогічні проекти на базі Миколаївського медичного коледжу, Миколаївського геріатричного пансіонату, Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернат. Розробкою проекту займаються провідні фахівці в сфері альтернативної енергетики, які ретельно прописують і прораховують всі пункти, своєрідний механізм, згідно якого школи, лікарні, дитячі садки буде можливо в короткі терміни перевести на більш економічне і екологічно чисте опалення.

«Зекономлені на опаленні кошти кожна установа зможе направити на вирішення господарських питань: ремонту дахів, благоустрій території, поповнення матеріально-технічної бази, а також на соціальні проекти, які потрібні нашій області, але на які, найчастіше, немає коштів. Уже в жовтні плануємо провести модернізацію котелень об’єктів соціальної значущості в місті Миколаєві загальною потужністю понад 20 МВт», – підсумував Юрій Кормишкін.