«Наш край» розпочав опалювальний сезон в дошкільних закладах Романова

26.10.21teplo dlya sadochkiv - «Наш край» розпочав опалювальний сезон в дошкільних закладах Романова

Опалювальний сезон в дошкільних закладах Романова розпочався завдяки Ігорю Ходаку, депутату Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край».

 

У Романівському Центрі розвитку дитини «Берізка» Ігор Ходак, депутату Житомирської обласної ради від «Нашого краю», генеральний директор ТОВ «ВІВАД 09» фінансово долучився до виготовлення проектно-кошторисної документації на переобладнання газового обладнання в котельні дошкільного закладу для подачі газу.

Також меценат сприяв початку нового опалювального сезону і в Романівському закладі дошкільної освіти №1 «Сонечко».

Колектив, вихованці та їх батьки щиро вдячні  Ігорю Євгеновичу Ходаку, за допомогу, підтримку та піклування у такий нелегкий час.

«Щиро дякуємо  Ігорю Євгеновичу Ходаку, депутату Житомирської обласної ради від «нашого краю», генеральному директору ТОВ «ВІВАД – 09», за фінансову допомогу. Також щира подяка команді не байдужих людей з великим серцем, які долучилися до вирішення даного питання, а саме: Юрію Миколайовичу Чумаченку — секретарю  Романівської селищної ради, Василю Івановичу Ходюку — заступнику голови Романівської селищної ради, Оксані Леонідівні Гавриловій — начальнику відділу освіти Романівської селищної ради, Юрію Володимировичу Кіндруку — керівнику Романівської дільниці Новоград-Волинського ЧЕГГ. Безмежно вдячні Вам, добрі люди за те, що не стоїте осторонь таких важливих справ! Адже діти — це наше Все!», — подякували батьки та вихователі.