«Наш край» розпочав кампанію проти коронавірусу

25.03.20

Партія “Наш край” розпочинає кампанію боротьби проти коронавірусу у регіонах. Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

За його словами, вже зараз розроблено інструкції та рекомендації для регіонів, які мають допомогти нашим партійцям зорієнтуватися у ситуації та допомогти людям.

«Ми ініціюватимемо в усіх радах зміни до місцевих бюджетів, спрямовані на посилення фінансування лікарень та заходів боротьби з коронавірусом. Водночас, ми будемо пильно стежити, щоб ніхто не наживався у цей час на житті та здоров’ї наших земляків. Також уже зараз вносимо корективи у плани розбудови громад, які мають враховувати вірогідність майбутніх епідемій», – наголосив Олександр Мазурчак.

Також, зазначив співголова партії, «Наш край» запроваджує жорсткий контроль за роботою ЖЕКів і комунальників щодо якісного прибирання та санітарної обробки публічних місць і житлових приміщень.

«Усі поверхні, яких торкаються громадяни, мають бути санітарно оброблені: кнопки ліфта та сам ліфт, вхідні двері у під’їзди, сходові клітини та поручні, дверцята сміттєпроводів. Також ми запроваджуємо щоденне інформування громадян щодо дій місцевої влади у боротьбі з коронавірусом та будемо поширювати корисні інформаційні матеріали та інструкції всюди, де вони будуть доступні для людей», – повідомив Олександр Мазурчак.

Разом з тим «Наш край», наголосив співголова партії, буде суворо вимагати від влади виділити на боротьбу з короновірусом необхідні кошти у державному бюджеті.

Раніше партія «Наш край» опублікувала на свої сторінці інформаційні матеріали із закликом до людей роздрукувати їх та повішати на дошках оголошень, під’їздах, всередині будинків, а також на ліфтах – ззовні та всередині.