«Наш край» разом з громадськими організаціями вітає дітей з новорічними святами

28.12.17rysunok 1 - «Наш край» разом з громадськими організаціями вітає дітей з новорічними святами

Депутат Миколаївської міської ради від «Нашого краю» Владислав Єнтін приєднався до благодійних акцій, які організовують громадські активісти м. Миколаєва по проведенню новорічних та різдвяних свят для сімей в яких виховуються діти з особливими потребами.

В рамках акцій передбачено протягом тижня відвідати близько  сорока сімей в яких виховуються діти з інвалідністю. Громадські активісти розробили спеціальну розважальну програму за участі казкових героїв, які і будуть ходити від домівки в домівку та вітати дітей.

Як зазначив депутат міськради Владислав Єнтін, «Наш край» уже більше місяця в рамках власного проекту «Зігрій теплом кожну дитину» по всій Миколаївській області проводить благодійні акції.

«Депутати та члени «Нашого Краю» уже більше місяця по всій Миколаївщині реалізують проект «Зігрій теплом кожну дитину». Ми для себе визначили, що першочергово повинні забезпечити увагою  дітей – сиріт, дітей з особливими потребами, тих діток, які виховуються без батьків. В тому числі значна увага депутатів на округах зосереджена на багатодітних родинах та малозабезпечених сім’ях. В новорічні та різдвяні свята кожна дитина повинна відчути увагу та отримати часточку святкового дива», – підкреслив депутат.

В рамках проекту «Зігрій теплом кожну дитину» уже охоплено більше 10 000 дітей з Миколаєва та Миколаївської області.