«Наш край» разом із жителями Носівки відзначив 870-річний ювілей заснування міста і першу річницю ОТГ

18.09.17

Жителі і гості Носівки на Чернігівщині цими вихідними відсвяткували 870-річний ювілей свого міста та першу річницю створення об’єднаної територіальної громади. До урочистостей долучилися представники «Нашого краю», які перемогли на перших виборах в ОТГ.

День народження свого рідного міста носівчани відзначили концертами, театралізованими виставами, спортивними змаганнями та народними гуляннями просто неба. Розпочалося свято із урочистої ходи кращих творчих колективів міста, оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ ЗСУ та кінного театру з Києва.

Носівський міський голова Володимир Ігнатченко (представник «Нашого краю»), вітаючи земляків, наголосив, що головною гордістю міста є його люди. Також він назвав основні досягнення в ОТГ за перший рік роботи. Серед них – ремонти доріг на понад 9 млн грн., спорудження водогонів протяжністю 3,3 км, реконструкція мереж зовнішнього освітлення більше 5 км, ремонт даху школи у селі Володькова-Дівиця, будівництво котельні на альтернативному паливі, придбання спецтехніки для комунального підприємства на 2,5 млн грн., купівля автобусу для місцевих творчих колективів.

«Дуже хотілося, щоб наших позитивних справ, які реально відчули мешканці нашої громади, було більше. Та навіть ті досягнення, які є, сьогодні дають нам віру в майбутнє», – наголосив Володимир Ігнатченко.

Він подякував за допомогу народним депутатам з округу та депутату Чернігівської обласної ради від «Нашого краю» Сергію Баришовцю.