«Наш край» приєднався до вшанування ветеранів Заводського району Миколаєва

05.05.17

Уже традиційно в Заводському районі міста Миколаєва напередодні вшанування 72 річниці перемоги у Другій світовій війні за одним столом зібралися учасники бойових дій, ветеранський актив міста, щоб згадати колишню юність і підняти фронтові сто грам за тих, хто не дожив до наших днів.

Як зазначає голова громадської організації «Об’єднання ветеранів Заводського району міста Миколаєва» Борис Лапков, з кожним роком ветеранів стає все менше. Якщо три роки тому їх було 290, то вже в цьому році тільки 105 чоловік.

«Ми намагаємося, відкинувши всі політичні моменти, щороку збирати разом ветеранів на зустрічі фронтових друзів. Сьогодні нам вдалося зібрати еліту ветеранів м.Миколаєва. Хоч їм всім вже за 90 років, багато хто прийшов сьогодні до нас, хтось з дітьми, когось привезли онуки. Почесне місце сьогодні у нашого заводчанин, визволителя м.Миколаєва Іванця Дмитра Пилиповича. Ми разом і це вже для нас велике свято», – зазначив голова ветеранської організації.

Долучилися до зустрічі фронтових друзів і депутати від «Нашого краю».

За словами В’ячеслава Карцева, депутата Миколаївської міської ради, борг кожного сьогодні не тільки надати всіляку підтримку ветеранам, а й зберегти мирне небо над їх головами і для майбутніх поколінь.

«Протягом 10 років, з року в рік я беру участь у цьому вже традиційному для Заводського району заході. Ми, як депутати від заводчан, сьогодні об’їхали всіх ветеранів, щоб привітати з наступаючими святами і запитати, кому яка потрібна допомога або чим допомогти по господарству, адже є ветерани, які зовсім одні. Багато сьогодні не змогли сюди прийти, їм важко фізично. Але я все ж  щасливий, що всі ті, хто був з нами в минулому році в строю і сьогодні. І ми будемо намагатися і далі робити все можливе для того, щоб вони відчували нашу підтримку і турботу», – зазначив депутат.

27 300x225 - «Наш край» приєднався до вшанування ветеранів Заводського району Миколаєва 26 300x225 - «Наш край» приєднався до вшанування ветеранів Заводського району Миколаєва 25 300x225 - «Наш край» приєднався до вшанування ветеранів Заводського району Миколаєва 24 300x225 - «Наш край» приєднався до вшанування ветеранів Заводського району Миколаєва