«Наш край» привітав жінок Комарівки

09.03.17

Святковий концерт до  8 Березня у Комарівці Борзнянського району цього року був незвичайним. На вході до місцевого будинку культури усіх жінок і дівчат вітали квітами чоловіки «Нашого краю». Квіти та яскраві листівки для багатьох представниць прекрасної статі були несподіванкою, а відтак, створювали позитивний настрій та незабутню атмосферу свята, що традиційно асоціюється із жіночою ніжністю, весною, сонцем.

«Такого ще у нас не було!», «Так приємно!», – з такими словами заходили до будинку культури місцеві жінки. Привітати з святом весни своїх односельчанок завітали майбутні кандидати від “Нашого краю” у депутати ради Комарівської громади Світлана Артюх і Володимир Залозний.

Зал місцевого будинку культури ледь вмістив усіх глядачів. Концерту програму підготували місцеві колективи та солісти, учні школи. Також завітали гості із сусідніх сіл. Справжнім подарунком для мам став дебютний виступ вихованців Комарівського дитячого садка. Малеча представила глядачам танок «Черевички».

Представники влади і громадськості вітали жінок, наголошуючи, що вони щоденно заслуговують на увагу і шану, а не тільки 8 Березня.