“Наш край” привітав з Днем Перемоги 102-річну “Легенду Ніжина”

14.05.21photo 2021 05 14 12 40 14 e1621006254187 - "Наш край" привітав з Днем Перемоги 102-річну "Легенду Ніжина"

“Наш край” привітав з Днем Перемоги легендарну жительку Ніжина, 102-річну партизанку Катерину Гриценко. Вітання і подарунок передала через ветеранську організацію депутатка обласної ради від партії «Наш край» Наталія Копиця.

«Легенда Ніжина» – так називають Катерину Павлівну Гриценко, яка мешкає на Чернігівщині. Жінці виповнилося 102 роки, вона – учасниця Другої світової війни, боролася проти нацистської окупації рідного краю в партизанських загонах. У мирний час викладала українську мову та літературу в Ніжинському училищі культури (нині – фаховий коледж культури і мистецтв імені М.Заньковецької). Зараз про неї піклуються діти й онуки. Катерина Павлівна до цього часу добре пам’ятає події понад 70-річної давності, а її мудрість і розсудливість викликають повагу й захоплення. 2018 року пані Катерина удостоєна звання «Жінка року» в номінації «Легенда Ніжина».

Із Днем Перемоги Катерину Гриценко привітала голова міської ветеранської організації Людмила Величко, вона і передала їй подарунок від “Нашого краю”.

Ветеранська організація Ніжина об’єднує кілька тисяч жителів міста. За словами Людмили Величко, громадська активність допомагає людям літнього віку відчувати свою значимість і затребуваність у суспільстві, адже разом вони проводять різні заходи, зустрічі, спілкуються й обмінюються досвідом. «До речі, ми вже багато років співпрацюємо із Наталією Копицею і дуже вдячні їй за небайдужість та увагу до представників старшого покоління», – наголосила голова ветеранської організації Ніжина.