“Наш край” привітав ветеранів з Днем перемоги

10.05.16

Партійці «Нашого краю» привітали ветеранів з Днем перемоги. Урочистості відбулись у різних куточках країни.  

Голова Закарпатського обласного осередку партії Антон Громовий разом із депутатами Ужгородської міськради від фракції “Нашого краю” взяли участь в урочистій ході до Пагорбу Слави, поклали квіти до Вічного Вогню та зустрілися із ветеранами Другої Світової війни під час святкового обіду.

«Та жертва і той подвиг, котрий ви зробили борючись із нацистським ворогом, сьогодні як ніколи раніше близько усім українцям. І ми неймовірно вдячні вам за все, що ви зробили у ті далекі і страшні роки. Тому зараз ми низько вклоняємо перед вами голови і дякуємо за життя, котре маємо завдяки вашій непохитній боротьбі. Ворог не пройшов тоді і не пройде зараз. Тому спасибі вам, що навчили нас боротися», – зазначив у вітальному слові Володимир Химинець.

IMG_7675

IMG_7836

IMG_7838

У переддень свята Великої Перемоги до Хмельницької організації ветеранів завітали представники політичної партії «Наш край», аби привітати  тих, хто  врятував світ від нацизму і виборов мир для наступних поколінь.

DSC03588

DSC03594

Привітали ветеранів, які живуть у Київській області: 

IMG_3910

Напередодні Дня пам’яті і примирення і Дня Перемоги Донецька обласна організація ПП «Наш край» відвідала на дому всіх учасників бойових дій та інвалідів Другої світової війни, які проживають в Слов’янську, Слов’янському та Олександрівському районі.

_YS3wchfbxbWK

Ветерани Харківської області також отримали подарунки і вітання від “Нашого краю”:

Буды2

Утковка

Голова Чернігівської обласної організації партії «НАШ КРАЙ» Ольга Чередник та голова районної ради Віталій Кочерга відвідали родини ветеранів та вручили Почесні грамоти обласної ради і продуктові набори Кащенку Григорію Микитовичу з міста Бахмач та Скалюну Івану Федоровичу з міста Батурин за проявлену мужність у роки війни, вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, героїко-патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня Перемоги.

SAM_9194

Привітали ветеранів Миколаївщини:

DSC_0963

DSC_0994

IMG_9916