«Наш край» привітав ветеранів Рубіжного із Днем визволення від німецько-фашистських загарбників

01.02.22rubizhne veterany - «Наш край» привітав ветеранів Рубіжного із Днем визволення від німецько-фашистських загарбників

Депутати та активісти «Нашого краю» у Рубіжному на Луганщині привітали ветеранів війни та праці з Днем визволення від навали німецько-фашистських загарбників.

Про це на своїй сторінці написав заступник міського голови Рубіжного від “Нашого краю” Дмитро Конов.

З нагоди Дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників у місті відбулися пам’ятні заходи, волонтери партії поклали квіти до пам’ятника визволителів, а також відвідали ветеранів праці, принесли їм продукти харчування та ліки.

«Бажаємо жителям Рубіжанської громади щастя, мирного неба та благополуччя у кожному будинку. Низький уклін та світла пам’ять усім, хто брав участь у визволенні нашого міста!», – написав Дмитро Конов.

Для довідки. 31 січня – особлива дата історії Рубіжного. У цей день місто було звільнено від навали німецько-фашистських загарбників. Ця дата – символ мужності та героїзму, гордості та слави, єднання та згуртованості народу в ім’я Перемоги та миру. Окупація м. Рубіжне тривала з 10 липня 1942 року по 31 січня 1943 року.