“Наш край” привітав жителів Святогірська з Великоднем

18.04.171 - "Наш край" привітав жителів Святогірська з Великоднем

169x300 - "Наш край" привітав жителів Святогірська з ВеликоднемНапередодні свята світлого Великодня, активісти Святогірської міської організації “Нашого краю” з вітальними візитами відвідали близько двохсот жителів похилого віку Святогірська.

Ініціатива провести таку акцію належить представнику Святогірської організації «Нашого краю» Анатолію Недаві.

«В сьогоднішніх життєвих реаліях відчуття свята – не частий гість в душах наших співгромадян. Когось пригнічують події, що відбуваються в країні, хтось страждає через матеріальні труднощі, комусь просто не вистачає елементарного людського спілкування. Найбільше ці проблеми притаманні людям похилого віку, тому саме їм ми вирішили підняти настрій і повернути віру в те, що вони не самотні», – зазначив Анатолій Недава.

Вітальну делегацію, до якої увійшли депутати Святогірського міськради від «Нашого краю» Сергій Приймачук, Тетяна Божко, Вадим Овчаренко та інші активісти партії, в багатьох будинках зустрічали як старих знайомих, дякували за увагу і подаровані до Великодня продуктові набори.

Під час бесіди жителі ділилися своїми проблемами, розпитували про майбутнє Святогірської громади. Спілкування з земляками в неформальній обстановці дозволило депутатам більш детально вникнути в проблематику жителів Святогір’я.

«Ми всі зацікавлені в тому, щоб люди, які живуть в нашому краї, не відчували себе обділеними турботою. Навіть невеликий знак уваги, привітання зі святом, розмова про наболіле мають для цих людей величезне значення. Ті емоції, з якими нас зустрічають, свідчать про це краще будь-яких слів», – підкреслив Сергій Приймачук.