«Наш край» привітав поважних мешканців Житомирщини з Днем людей похилого віку

04.10.2104 10 zhytomyr 2 - «Наш край» привітав поважних мешканців Житомирщини з Днем людей похилого віку

З нагоди Дня людей похилого віку привітання від представників політичної партії «Наш край» отримали поважні мешканці Любарської і Чуднівської громад на Житомирщині.

 

Тетяна Катанаха, помічник депутата Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край» Ігоря Ходака, привітала зі святом жителів Любарської громади.

Вона передала від мецената подарунки та слова вдячності людям, котрі заслуговують, щоб про них пам’ятали та підтримували.

Віталій Войтко, Чуднівський міський голова від «Нашого краю», та представники міської ради подарунками привітали 56 ветеранів, пенсіонерів, осіб з інвалідністю, одиноких непрацездатних громадян Чуднівської громади. Їм вручили продуктові набори від міського голови.

«З нагоди свята  щиро вітаємо наших поважних мешканців громади золотого віку та ветеранів! Бажаємо вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, добра, добробуту вашим сім’ям, поваги від рідних та близьких і ніколи не почувати себе самотніми», — привітав Віталій Войтко.

Першого дня жовтня, з ініціативи ООН, у світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана. Цей день символізує єдність  поколінь, він є чудовою нагодою сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за  внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну добросовісну працю та мудрість.

Повага до старших — одна з головних цінностей людської моралі. Турбота про громадян поважного віку необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.