«Наш край» привітав медиків з святом

19.06.18DSC 0087 - «Наш край» привітав медиків з святом

Урочистий захід присвячений Дню медичного працівника пройшло в Слов’янську за підтримки політичної партії «Наш край» і лідера партії в Донецькій області, народного депутата Олега Недава. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

У своєму привітанні Олег Недава подякував усім медикам за їхню важку працю.

«Світячи іншим, згораю», – відомий голландський медик Ван Тюльпа запропонував зробити ці слова девізом самовідданих лікарів. По відношенню до сучасної медицини їх можна назвати пророчими. Ви зцілює біль і даруєте порятунок, лікуєте тіло і надихаєте людини на життя. Спасибі вам за самовіддану, виснажливу працю. За віру і надію, яку ви даруєте людям», – сказав Олег Недава.

Справжньою родзинкою свята став подарунок від Олега Недава – концерт відомого вокально-інструментального ансамблю «Лийся, пісня». Весь зал підспівував улюблені пісні, які відомі і молодому, і більш старшому поколінню: хтось їх слухав в дитинстві, хтось танцював під них на дискотеках, а кому-то шлягери відомі з улюблених кінострічок, повідомили в прес-службі.

Ансамбль виконав пісні з золотої колекції «Де ж ти була?», «Обручка», «Не вмирай, любов», «Хто тобі сказав?» та інші улюблені всіма суперхіти. З роками ці відомі шлягери не втратили значущості, вони як і раніше затребувані широкої глядацької аудиторією. Справжній фурор викликала пісня «Клен». Під перші акорди «Там, де клен шумить …» глядачі не тільки підспівували, а й танцювали білий танець.

Під завісу прозвучав легендарний хіт «Прощай», який зал зустрів бурхливими оваціями. Глядачі ще довго не хотіли відпускати артистів, які порадували чудовими голосами та душевним виконанням пісень. Аплодуючи стоячи, медичні працівники подякували артистам за концерт.

ВІА «Лийся, пісня» також не залишився без подарунка. Від Олега Недава артисти отримали символічний для Слов’янська презент – керамічну вазу, яка ще довгий час буде нагадувати про теплий прийом жителів міста.