“Наш край” привітав медичних працівників Слов’янського району з професійним святом

10.05.19

Напередодні Міжнародного дня медичної сестри, який щорічно відзначається 12 травня, народний депутат України, голова Донецької обласної організації ПП “Наш край” Олег Недава і представники Донецької обласної організації “Нашого краю” привітали співробітниць КЛПУ «Слов’янська центральна районна лікарня» з професійним святом. До представників партії приєдналися і активісти молодіжного крила Миколаївської міської організації партії.

У Слов’янської ЦРЛ, де розміщені структури відразу двох рівнів медицини, представники “Нашого краю” часті гості. Вони допомагають медичному персоналу у вирішенні поточних і стратегічних питань, сприяють в забезпеченні витратним матеріалом та інвентарем, проводять акції з благоустрою установи.

Міжнародний день медичної сестри став хорошим приводом, щоб ще раз зустрітися з колективом, подякувати медикам за їхню працю, поговорити про насущні справи і, звичайно ж, привітати з професійним святом.

В цілому в ЦРЛ працюють більше 100 чоловік, чиї посадові обов’язки прирівнюються до категорії медичної сестри. Від народного депутата України Олега Недава кожна зі співробітниць отримала персональний подарунок і впевненість в тому, що народний депутат готовий на всіх рівнях влади підтримувати працівників охорони здоров’я не словом, а ділом.