«Наш край» провів велопробіг у Родинському

06.08.18

4 серпня за підтримки політичної партії «Наш край» і з ініціативи депутата Покровського міської ради Сергія Андрійченко в Родинському відбувся велопробіг «Ми за здоровий спосіб життя». Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

У ньому взяли участь понад сто спортсменів різних вікових категорій з Покровська, Мирнограда, Родинського, Добропілля, Покровського району та інших міст Донецької області, йдеться в повідомленні.

Також серед учасників велопробігу був молодий, але перспективний спортсмен з Мирнограда, багаторазовий чемпіон України і Європи, член юніорської збірної України Геннадій Моїсєєв.

Хлопець поділився, що у вересні він братиме участь в чемпіонаті світу, проте велосипед, на якому він зараз їздить, не відповідає тим велосипедам, які беруть участь в змаганнях такого рівня. Дізнавшись про це, в «Нашому краї» пообіцяли допомогти Геннадію.

Для найменших учасників організатори велопробігу підготували спеціальні сертифікати на безкоштовне відвідування містечка атракціонів в Родинському міському парку.

Велопробіг об’єднав людей різного віку і професій заради спільної мети – отримати якомога більше позитивних емоцій і подбати про своє здоров’я, підсумували в прес-службі.