“Наш край” провів тренінг на тему “Створення наглядових рад на комунальних підприємствах”

23.01.17

У суботу, 21 січня, у Харкові політична партія “Наш край” провела тренінг на тему “Створення наглядових рад на комунальних підприємствах”.

Учасниками тренінгу стали громадські активісти, депутати місцевих рад і підприємці. Основною метою тренінгу було розуміння функцій наглядових рад, цілі їх створення і механізм організації.

Відкрив зустріч керівник Харківської організації політичної партії «Наш край» Андрій Колос.

“Сьогодні у залі присутні громадські діячі, підприємці, депутати місцевих рад. Я гадаю, це дуже символічно, оскільки саме бізнес, громадськість і міська влада – це три складові здорового громадянського суспільства”, -заявив Андрій Колос.

Учасники тренінгу отримали інформацію щодо механізму контролю діяльності комунальних підприємств та органів місцевого самоврядування, особливості реформи управління комунальних підприємств, основні положення закону України 1405 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління об’єктами державної та комунальної власності». Також були проведені практичні заняття по процедурі створення наглядової ради.

Партія «Наш Край» продовжить інформаційну роботу щодо створення наглядових рад на комунальних підприємствах і надалі планує проводити освітні семінари на актуальні теми.