“Наш край” провів навчальний семінар у Харкові

20.02.17

EO2YmKgjIhQ-500x335Партія «Наш край» вже не вперше організовує і проводить навчальні семінари спільно з Міжнародним Республіканським Інститутом. З ініціативи партії 18 і 19 лютого у Харкові пройшли семінари для депутатів і громадських активістів.

Учасників привітав глава фракції політичної партії «Наш край» в Харківському Міській раді Андрій Колос. Він підкреслив, що сьогодні як ніколи важливо підтримувати міську громаду і її активістів, давати їм актуальні знання і тісно взаємодіяти з однією метою – реалізовувати потрібні місту проекти.

Спікери Міжнародного Республіканського Інституту протягом двох днів розповідали слухачам про те, як просувати інтереси громади на загальноміському рівні, якісно і ефективно використовувати ресурс політичних партій, правильно взаємодіяти з депутатами.

Перший семінар «Інструменти співпраці громадськості і політичних партій» викликав інтерес у молодих активістів, представників громадських організацій. Однією зі знакових стала тема «Громадське і політичне лідерство на місцевому рівні».

Другий день роботи Міжнародного Республіканського Інституту та партії «Наш край» був присвячений темі громадського лобіювання. Слухачі вивчали сучасні стратегії просування своїх ініціатив. На думку спікерів МРІ, найкращі результати дає командна робота, тому така методика обов’язково застосовується в семінарах.

За словами учасників семінару обидві події були корисними, спікери дали максимальний обсяг інформації, а найголовніше – кожну тему автори презентацій доповнювали яскравими прикладами з життя і ділилися своїм особистим досвідом.

Навчальні семінари та тренінги – постійна практика партії «Наш край». У планах партії на 2017 рік – ряд навчальних заходів з актуальних тем для різної аудиторії.