«Наш край» проти збільшення виплат «силовикам» за рахунок людей у держбюджеті-2021

14.12.20

Замість підвищення зарплат чиновникам необхідно подбати про допомогу людям. Про заявив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак та закликав депутатів прийняти соціально орієнтований бюджет.

За його словами, у той час, коли найбільш незахищені верстви населення опинились за межею бідності, неприпустимо підвищувати виплати чиновникам та силовикам.

«У проєкті держбюджету на наступний рік влада вкотре відтермінувала підвищення пенсій та зарплат вчителям. Натомість у рази збільшили зарплату прокурорам, вдвічі збільшили зарплатню помічникам нардепів та видатки на силові структури. І це у той час, коли найбільш незахищені верстви населення опинились за межею бідності. Наш край» вимагає від влади ухвалити соціально орієнтований бюджет на наступний рік», – зазначив Олександр Мазурчак.

Наявний розподіл бюджетних коштів співголова партії «Наш край» назвав неприхованим цинізмом.

«Замість того, щоб захистити тих, хто цього потребує, влада збільшує виплати наближеним до неї. Це просто неприхований цинізм», – переконаний Олександр Мазурчак.

Він закликав владу переглянути бюджет на наступний рік.

«Необхідно перерозподілити видатки таким чином, щоб захисти ті категорії громадян, які цього потребують. Бюджет–2021 має стати соціально орієнтованим», – підсумував Олександр Мазурчак.

Нагадаємо, у проєкті держбюджету-2021 до другого читання пропонується збільшити на 2 млрд грн видатки на Офіс генпрокурора та зменшити на 4 млрд грн видатки на Міносвіти.