“Наш край” проти закриття школи №10 у Чернігові

25.05.18

DSC 0859 300x199 - “Наш край” проти закриття школи №10 у ЧерніговіУ Чернігові «Наш край» разом з батьками і далі відстоюватиме школу №10. Про це на святі Останнього дзвоника заявив депутат Чернігівської міської ради від «Нашого краю» Віктор Бистров.

Він переконаний, що нинішнє свято є не останнім для школярів у цьому навчальному закладі.

“Я сподіваюся, що 1 вересня школа відчинить свої двері для учнів. Однак це залежить від ефективних дій батьків та місцевих активістів”, – наголосив Віктор Бистров.

Він повідомив, через нібито аварійний стан будівлі із січня цього року навчання у школі припинено, але батьки вирішили провести свято саме у шкільному дворі.

“Батьки, які наполегливо відстоюють право своїх дітей навчатися у школі №10, виступили з ініціативою організувати святкову лінійку саме у шкільному дворі. Із рідною школою попрощалися 25 випускників 9-го класу та понад 20 випускників 11-го класу”, – зазначив Віктор Бистров.

Він наголосив, що закриття шкіл і дитячих садків ніколи не свідчило про розвиток громади.

“Закриття шкіл і дитячих садків ніколи не свідчило про розвиток громади, а відтак, не потрібно допускати таких фактів в обласному центрі. Я, як член депутатської комісії щодо відновлення школи №10 зроблю все можливе, щоб цю школу не закрили”, – підсумував Віктор Бистров.

Як відомо, у січні 2018 року батьки учнів 10 школи вийшли на марш протесту проти переведення їхніх дітей до інших навчальних закладів.