“Наш край” проти закриття поштових відділень у селах без громадського обговорення

15.03.18poshta - “Наш край” проти закриття поштових відділень у селах без громадського обговорення

Чернігівська обласна організація “Нашого краю” виступає проти непродуманого  закриття більшості стаціонарних поштових відділень у сільській місцевості без громадського обговорення. Про це повідомила керівник обласного партійного осередку Ольга Чередник.

За її словами, Укрпошта планує закрити більшість стаціонарних відділень на Чернігівщині.

“Дуже важливо утриматися від непродуманих рішень і дій, що можуть принести для жителів регіону негативні наслідки. Адже новий формат роботи, а по суті закриття стаціонарних відділень і запровадження роботи пересувних поштових бригад, пропонується для майже 85% сіл Чернігівщини. Стаціонарні відділення планується зберегти тільки для населених пунктів із кількістю понад 2 тис. мешканців”, – повідомила Ольга Чередник.

Вона переконана, першочергово потрібно ініціювати громадські обговорення та взнати думку людей щодо таких кардинальних змін.

“Це дуже відповідальне рішення. На моє переконання, варто вивчити і думку людей, адже йдеться про їхні зручності, а не приймати рішення у кабінетах”, – підсумувала Ольга Чередник.

Загалом, пілотний проект «Сільське відділення» має запрацювати на Чернігівщині з 1 червня, і до кінця року пересувні бригади мають запрацювати у всіх селах, де мешканців менше 2 тисяч. В «Укрпошті» пояснюють це прагненнями оптимізувати витрати та поліпшити якість обслуговування сільських клієнтів. У Чернігівській ОДА пілотний проект у цьому вигляді не підтримують.