«Наш край» пропонує виправити некомпетенсть влади в тарифах: знизити їх, а не штрафувати людей

09.12.20

Влада має зупинити зростання тарифів на компослуги, а не вигадувати нові покарання для боржників. Про це заявив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак.

За його словами, замість того, щоб карати боржників, влада має переглянути тарифи.

«За рік вартість комунальних послуг зросла на 57%, а влада, замість того, щоб переглянути тарифи, планує жорстко боротись з неплатниками. Заборонити виїзд за кордон, керувати транспортними засобами, користуватись зброєю, у планах  навіть відбирати квартири. «Наш край» вимагає від влади зупинити зростання тарифів на компослуги, а не карати боржників», – зазначив Олександр Мазурчак.

Влада, наголосив співголова партії, має пропонувати конкретні шляхи зниження тарифів.

«Передусім потрібно розширити фінансування програм, які будуть допомагатимуть людям впроваджувати програми енергоефективності, а також провести аудит цільового використання закладених у тариф коштів на енергозаощадження», – переконаний Олександр Мазурчак.

Він закликав владу не вигадувати нові покарання для боржників, а  знайти шляхи для зниження тарифів.

«Усі можливості для зниження тарифів у влади є, потрібно лише їх використовувати», – підсумував Олександр Мазурчак.

Нагадаємо, за даними Держстату, За жовтень українцям нарахували 11 мільярдів гривень за надання комунальних послуг. Це на 57% більше, ніж рік тому – тоді за жовтень всі приватні споживачі повинні були заплатити 7 мільярдів.