«Наш край» пропонує розмістити інформацію про вулиці міста на зупинках та в транспорті Миколаєва

28.09.2128 09 nykolaev - «Наш край» пропонує розмістити інформацію про вулиці міста на зупинках та в транспорті Миколаєва

В партії «Наш край» пропонують встановити на зупинках комунального транспорту інформаційні таблички з історичними фактами про назву вулиці чи постатей, на честь котрих названі вулиці. Про це повідомив депутат Миколаївської міської ради Андрій Туріца під час засідання постійної комісії міськради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою міста, промисловості, транспорту, енергозбереження, зв’язку, інформаційних технологій та діджиталізації.

 

«До мене звернулися депутати фракції партії «Наш край» в Миколаївській районній раді з пропозицією облаштувати в автобусах, трамваях, тролейбусах, як старих, так і нових, аудіо супровід маршрутів. Щоб озвучувались не просто зупинки, а коротко було повідомлено, що за вулиця і на честь кого вона названа чи в чому її історичне надбання для міста. Окремо до цього на зупинках нашого комунального транспорту, поряд з розкладом руху маршрутів, пропонуємо розмістити таку ж історичну довідку», — повідомив депутат.

Андрій Туріца впевнений, що така ініціатива дасть можливість підвищити рівень обізнаності населення про місто Миколаїв та його історію.

«Ця ініціатива несе, в першу чергу, просвітницьку функцію. Інформація буде корисною, як для містян, так і для гостей міста. Особливо це корисно для студентів, які приїжджають на навчання до нас та тільки розпочинають знайомство з містом. За останні роки змінилися дуже багато назв вулиць. І ще й досі люди плутаються в назвах. Тож така ініціатива дала б можливість провести ще й просвітницьку роботу серед жителів міста», — зазначає Андрій Туріца.

Депутат впевнений, що значних фінансових витрат на це не знадобиться, оскільки практично весь комунальний транспорт уже облаштований системою аудіосупроводу.

«Спираючись на те, що всі одиниці комунального транспорту облаштовані спеціальним обладнанням для озвучування назв зупинок, значних фінансових витрат на реалізацію даного проекту не буде, тим паче, що в деякому транспорті уже є напрацювання з аудіо візуалізацією історичних довідок про місто», — розповідає депутат.

Варто відзначити, що депутати підтримали таку ініціативу та рекомендували залучити управління культури міської ради, підприємства-перевізників до реалізації проекту.