«Наш край» пропонує план спільних дій для зменшення шкідливого впливу безгосподарності уряду

14.03.161122 - «Наш край» пропонує план спільних дій для зменшення шкідливого впливу безгосподарності уряду

Соціально-економічний тягар на українців зменшать завдяки реалізації плану дій партії «Наш край». Цей план був сьогодні ухвалений на Всеукраїнському форумі депутатів місцевих рад партії, в якому взяли участь близько 700 депутатів місцевих рад та міських, селищних і сільських голів з усіх областей України.

«Наш край» розпочинає план спільних дій по захисту українців. Цей план насамперед спрямований на те, щоб зменшити соціально-економічний тягар, який уряд переклав на плечі громадян», – наголосив Олександр Мазурчак.

Зокрема, план спільних дій передбачає захист громадян у сфері ЖКГ, соціальну підтримку за рахунок місцевих бюджетів, підтримку підприємців і аграріїв та розширення повноважень місцевих громад.

«Уряд сьогодні підвищує тарифи – за рахунок посилення енергоефективності ми знизимо навантаження на родинні бюджети. Влада намагається перекласти витрати за декомунізацію на плечі підприємців – ми вносимо відповідний закон та скасуємо адміністративний збір за перереєстрацію документів, – зазначив співголова партії «Наш край». – За рахунок зміни податкової системи (підвищення фіксованого сільськогосподарського податку та зміни системи відшкодування ПДВ) зараз намагаються обібрати аграріїв – ми послідовно стоїмо на заваді цьому».

План спільних дій по захисту українців має максимально зменшити негативний вплив так званих реформ уряду та сприяти поліпшенню життя простих людей. «Нам треба мінімізувати шкідливий вплив цієї влади на українців», – сказав співголова партії.

За його словами, «Наш край» – це чотири з половиною тисячі депутатів місцевих рад, що виступають єдиною командою. «Реалізація плану спільних дій – це лише перший крок на шляху боротьби за кожного українця, кожну громаду», – підсумував Олександр Мазурчак.

MAX 0882 1024x684 - «Наш край» пропонує план спільних дій для зменшення шкідливого впливу безгосподарності уряду

MAX 1169 1024x654 - «Наш край» пропонує план спільних дій для зменшення шкідливого впливу безгосподарності уряду

MAX 1193 1024x684 - «Наш край» пропонує план спільних дій для зменшення шкідливого впливу безгосподарності уряду

MAX 1195 1024x684 - «Наш край» пропонує план спільних дій для зменшення шкідливого впливу безгосподарності уряду

MAX 1261 - «Наш край» пропонує план спільних дій для зменшення шкідливого впливу безгосподарності уряду

MAX 1266 1024x684 - «Наш край» пропонує план спільних дій для зменшення шкідливого впливу безгосподарності уряду