Наш край пропонує переглянути місцеві бюджети, щоб захистити лікарів та незахищених

24.04.20

Після ухвалення закону про протидію короновірусу та змін до держбюджету потрібно негайно переглянути місцеві бюджети. Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

За його словами, зміни можуть вдарити по соціальних видатках, тому потрібно переглянути місцеві бюджети.

«Закон про протидію коронавірусу та зміни до держбюджету, які Рада ухвалила минулого тижня, значно вплинули на бюджети місцевих громад. Зміни вдарили по соціальній сфері, люди опинилась за межею виживання. Потрібно негайно захистити лікарів, дати людям можливість вижити та отримати роботу, дати місцевим підприємцям відновити свій бізнес. Тому «Наш край» ініціює перегляд місцевих бюджетів, щоб збалансувати їх та надати можливість захистити людей», – повідомив Олександр Мазурчак.

За його словами, «Наш край» наполягатиме на збалансуванні місцевого бюджету.

«Ми шукатимемо можливість обмежити непершочергові видатки, внесемо зміни до помісячного розпису, проведемо роз’яснювальну роботу з платниками податків, щоб вони повно та своєчасно перерахували платежі», – наголосив Олександр Мазурчак.

Також, наголосив співголова партії, потрібно оновити прогнози розрахунків до проектів місцевих бюджетів на 2021 рік.

«Ми маємо заощаджувати, але – не на людях!», – підсумував Олександр Мазурчак.

Нагадаємо, 2 квітня 2020 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)». Також минулого тижня Верховна Рада ухвалила зміни до державного бюджету на 2020 рік.